Gizlilik ve Güvenlik

Kullanım Koşulları

Bu site ‘de sunulan hizmetler Evrensel Teknoloji Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri (Bundan böyle “Evrensel Teknoloji” olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve site’nin yasal sahibi Evrensel Teknoloji olup, Site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Evrensel Teknoloji’ye aittir. İşbu kullanım koşullarını Evrensel Teknoloji gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak site ‘de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Site hizmetlerinden yararlanan ve site ‘ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Evrensel Teknoloji tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.Evrensel Teknoloji, bu site ‘de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu sözleşme neleri kapsar?

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi, Evrensel Teknoloji veya MakerKamp aracılığıyla, ya da bu siteyle bağlantılı olarak bize ulaşan kişisel bilgilerinizin kullanımını kapsamaktadır.

Bilgilerin toplanması ve kullanımı 

Evrensel Teknoloji kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon numarası ve e-posta) aşağıdaki amaçlarla talep eder ve kullanır:

  • Sizden gelen soru ya da talepleri karşılamak için
  • Sizden gelen siparişleri ya da başvuruları işleme koymak için
  • Sizinle aramızda mevcut bulunan bir anlaşmayı uygulamak ya da böyle bir anlaşma çerçevesindeki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için
  • Size sağlanan mal ya da hizmetlerle ilgili sorunları öngörebilmek ve çözümlemek için
  • İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürün ya da hizmetler yaratabilmek için.

Bu gizlilik sözleşmesinde belirtilen durumlar dışında kimliğinizin tespit edilmesine yol açabilecek bilgilerinizi, hukuki işlemler gereği ya da dolandırıcılık ya da diğer bir suçun önlenmesi, kişisel emniyetimizi ve kullanıcılarımızın/müşterilerimizin emniyetini korumak ve/veya savunmak ve benzeri nedenlerle açıklamamız gerektiği kanısına varmadığımız müddetçe, sizin izniniz olmadan asla kullanılmayacaktır.

Kişisel verilerinizin güvenliği 

Kişisel bilgileriniz yetkili olmayan kişiler tarafından ulaşılmasını ve doğru olmayan şekillerde kullanılmasını engellemek için bilgileriniz sistemimize şifrelenerek kaydedilir.Sitemizde sadece alışveriş yaptığınızda değil, kişisel bilgi girişi yaptığınız her durumda (siteye kayıt olma, adres, güncelleme, sepetinizi inceleme vs.) sistemimiz güvenli moda geçerek SSL sertifikası üzerinden işlem yaparak bilgilerinizin 3. şahıslar tarafından görüntülenmesini engeller. Kişisel bilgilerinizin emniyeti için teknolojik önlemler almakta ve bu amaca yönelik politikalar uygulamaktayız.