Hakkımızda

Gelecekten Merhaba...

Yıldızların yakın olmadığı ama çok net göründüğü bir kamptayız. Bu kampta, gökyüzüne uzun uzun bakar hayaller kurarız. Tüm kamp yerlileri ile birlikte teknoloji üretir bazen sorunları çözer bazen de dans ederiz. Çünkü sorunlar, çözülmek için yeşerir bu kampın topraklarında…

Yıldızlar, doğa, insanlar, toplumlar aslında tüm evren bizim için çok önemlidir. Evrenin sunduğu her şeyi tüketmek değil, evren için üretmeye başlarız. Kullandığımız tüm teknolojik cihazların ekranlarından uzaklaşır, o ekranlar için yeni ve faydalı işler üretiriz.

Maker Kamp, çocukların yeni dünyayı planlamaları ve üretmeleri için kurulmuş bir kamptır. Burada geleceği kodlayanlar, algoritma geliştirenler ve hayata bunu entegre edebilen çocuklar vardır. Bu çocukların ortak özelliği ise karşılaştıkları sorunlara çözüm arayan ve düşünmeye başlayan çocuklar olmasıdır.

Maker Kamp, dijital dünyanın analog oyuncuları yada tüketicisi olmak isteyen değil üreticisi olmak isteyen çocukların kampı olmaya devam etmektedir.

Sizler için varız

Çocuklar ile Özel Gruplar

Belli dönemlerde kurulan gruplar ile çocuklar özel eğitimlere katılabilir, istedikleri projede yer alabilirler. Atölyeler ile birlikte yeni ürünler geliştirebilirler.

İşte katılabileceğiniz eğitimler ve atölyelerimizden başlıcaları;

Gelecekte, dijital dünyanın analog bireyleri olmak yaşam için zorlayıcı bir durum olacaktır. Özellikle okullarda sadece dijitale dahil olan ve tüketen bireyler değil, aynı zamanda da dijital ekosisteme üretim yapan bireyler yetiştirilmelidir.

Kendi başına keşfe çıkabilen, kendi kendine öğrenebilen ve en güzeli ise deneme yanılma yöntemiyle üreterek deneyimleyen öğrenciler ile gelecek, üretken bir nesille daha güzel olacaktır. Sadece geleceği oluşturacak değil inovatif bakış açısıyla gelecekte önemli değişimler yaratacak bir nesil hedeflenmektedir. Böylelikle bir çocuk tüm dünyayı değiştirebilecek bakış açısına sahip olacaktır.

MakerKamp programları bu ortama en uygun platformu sağlayarak içerikleri ve yöntemleri üretmektedir. Tasarım, kodlama, elektronik ve bilimsel tarafta birçok içerik üreten MakerKamp ile çocuklar hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir.

MakerKamp’ın içeriklerini sizde uygulamak ve okulunuza entegre etmek için ekibimizle küçük bir toplantı yapabilirsiniz.

Kurumlar için özel projeler geliştirebiliriz. Özellikle iletişim ve reklam çalışmalarında kullanılması için farklı teknolojiler konusunda fikir alışverişi yapabilir uygulamasını sahada gözlemleyebiliriz.

  • Kurumunuzun çocuklara yönelik etkinliklerini yönetebilir,
  • Sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirebilir,
  • Stant etkinlikleri düzenleyebilir,
  • PR çalışmanızı gerçekleştirebiliriz.

0850 532 71 79 (pbx 1)

    Aydınlatma metnini okudum ve kabul ediyorum. %privacy_policy%